ابزار وبلاگ

ابزار وبلاگ

نحوه کار شیر سه طرفه موتوری در پکیج دیواری

نحوه کار شیر سه طرفه موتوری در پکیج دیواری

نحوه کار شیر سه طرفه موتوری در پکیج دیواری

درپکیج دیواری از شیر سه طرفه موتوری استفاده می کنند که قابلیت های زیادی را در اختیار استفاده کننده می گذارد. شیر سه طرفه موتوری به وسیله جریان الکتریکی کار می کند و نحوه کار این دستگاه به این شکل است که بعد از وارد شدن نیروی برق به دستگاه و همزمان با باز کردن آب گرم مصرفی میله شاسی داخل شیر سه طرفه موتوری عمل کرده و دریچه شوفاژ را توسط اورنگ می بندد. این نوع شیر در انواع مدل های پکیج، متفاوت است، ولی دارای عملکردی، یکسان می باشد. در این نوع شیر از قطعاتی استفاده می شود که در مدل پکیج های دیگر متفاوت است. کار این قطعه این است که به شیر سه طرفه موتوری وصل می شود و از داخل توسط شاسی شیر سه طرفه قفل می شود. به این ترتیب با حرکت شاسی دریچه شوفاژ بسته می شود و آب گرم باز می شود، مجددا زمانی که آب گرم بسته شود، شاسی شیر سه طرفه موتوری به حالت اول خود باز می گردد و روی شوفاژ سوییچ می کند. شیر سه طرفه موتوری قابل تعمیر است و در صورت خرابی، می توان این قطعه را به تعمیرگاه مربوطه برد و قطعه را تعمیر کرد.شیر سه طرفه یا موتور الکترکی 220 ولت یکی از قطعات است که در تعمیر پکیج دیواری مورد استفده قرار می گیرد

جهت ثبت درخواست تعمیرپکیج دیواری با شماره 22530098 تماس حاصل فرمایید.

ویژگی های شیر سه طرفه موتوری(موتور الکترکی 220 ولت )

شیر سه طرفه موتوری دارای کیفیت ساخت بالا می باشد و توسط شرکت های سازنده پکیج های دیواری ساخته می شود. هر شرکتی در ساخت شیر سه طرفه موتوری از ایده های خود استفاده کرده اند و آن را ساخته اند و به همین علت این نوع شیر در مدل های دیگر شرکت ها دارای تفاوت می باشد. شرکت های سازنده شیر سه طرفه موتوری از مواد اولیه مرغوب جهت ساخت این قطعه استفاده می کنند تا کارایی این شیر بیشتر باشد و طول عمر زیادی را بکند. در این نوع شیر، از جنسی استفاده شده است که ضد زنگ بوده و مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی توسط رطوبت و آب را دارد. شرکت های سازنده پکیج، شیر سه طرفه موتوری را با کیفیت های بالا تولید می کنند تا اشکالی در محصول خود ظاهر نشود و محصولی کاملا سالم و بدون مشکل به دست مشتری برسد.

اهمیت ساخت شیر سه طرفه موتوری

این نوع شیر در داخل درست و تهیه می شود و می تواند با نمونه های خارجی رقابت بکند. شیر سه طرفه موتوری دارای عملکرد مهمی می باشد و باید از مواد عالی و با کیفیت ساخته شود چرا که هم با آب سر و کار دارد و هم توسط جریان الکتریکی برق کار می کند. جنس شیر سه طرفه موتوری محکم بوده تا جایی که امکان دارد ضد ضربه بوده و در برابر ضربه های احتمالی ناچیز، مقاومت نشان می دهد. شیر سه طرفه موتوری از اهمیت خاصی در پکیج ها برخوردار می باشد و باعث می شود تا تولید کنندگان پکیج های دیواری، اهمیت بالایی را در هنگام ساخت این نوع شیر به کار ببرند. شرکت های تولید کننده و سازنده پکیج های دیواری از مواد اولیه مرغوب جهت ساختن و تولید پکیج ها و قطعات داخلی آن ها استفاده می کنند چرا که مشتری و مردم، به کیفیت کالا اهمیت می دهند و کالای مورد نظرشان را با در نظر گرفتن کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب خریداری می کنند و به همین دلیل رضایت مشتری برای تولید کنندگان شرط اول است.